Loading...

Cukrové perličky bordové, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perly v bordovej farbe. Balenie 80 g.
Nie je na sklade

2,80 €
3.5 € / 100g
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Tieto bordové perličky sú univerzálna cukrová dekorácia, ktorá dodá eleganciu tradičným aj moderným cukrárskym výtvorom. Vďaka kvalitným farbivám si zachovávajú sýtu farbu. Perličky sú ideálne na zdobenie tort, perníkov, drobného pečiva či muffinov a pekne doladia vaše pečivé výrobky. Ich aplikácia je jednoduchá — stačí ich položiť na vybraný povrch; výborne držia na potahovej hmote aj na iných povrchoch a dajú sa kombinovať s rôznymi krémami. V ponuke máme jemné cukrové perly vhodné na priame konzumovanie s dezertom. Pozor: pri nasypaní na vlhký krém sa posypka môže zmäkčiť a pri dlhšom kontakte môže farbivo zafarbovať povrch krému. Ak potrebujete, aby väčšie časti dekorácie pevne držali (napr. na potiahnutej torte), prilepte perličky polotuhou čokoládou alebo glazúrou. Pri práci so sypkými posýpkami odporúčame pracovať nad miskou alebo plechom s okrajom.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 80 g

Zloženie produktu

biely cukor, ušľachtilá pšeničná múka, škrobový sirup, leštící látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastek, potravinárske farbivo: E122.

Alergény lepok

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1480 kJ
Energetická hodnota kcal 353,6 kcal
Tuk 0,17 g
    - z toho nasýtených 0,03 g
Sacharidy 87,4 g
    - z toho cukry 76,3 g
Bielkoviny 1,7 g
Vláknina 0 g
Soľ 0,001 g

Krajina pôvodu

Ukrajina

Ďalšie informácie

Farba hnedá
Výrobná spoločnosť
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametre

Kategória: Cukrový máček
Perly, perličky, šupiny a kamienky
Výrobca I LOVE CAKES
EAN 4823116716070
Kód produktu ilc1199

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Akcia
- 21%
Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm, levanduľové metalické. Balenie 80 g.
4,40 €
3,50 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové perly metalické tmavo‑hnedozlaté 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perly 2 mm, tmavohnedé so zlatým metalickým leskom. Balenie 80 g.

4,20 €
5.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové perličky červeno-biele, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perly červeno-biele, 80 g.

2,80 €
3.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové perličky žlté 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perly žlté. Balenie 80 g.

2,80 €
3.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks